نازک – لاغر زندگی ممنوع انتقام اسیدپاشی

نازک – لاغر: زندگی ممنوع انتقام اسیدپاشی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات لیورپول و پاری‌سن‌ژرمن، بارسلونا را بازی دادند

باشگاه‌های انگلیسی و فرانسوی، بارسلونا را جهت امضای قرارداد با بازیکنان مد نظرش بازی دادند. 

لیورپول و پاری‌سن‌ژرمن، بارسلونا را بازی دادند

لیورپول و پاری سن ژرمن، بارسلونا را بازی دادند

عبارات مهم : بازیکن

باشگاه های انگلیسی و فرانسوی، بارسلونا را جهت امضای قرارداد با بازیکنان مد نظرش بازی دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دیشب (جمعه) فصل نقل و انتقالات تابستانی در اسپانیا به آخر رسید ولی بارسلونا نتوانست با بازیکنی قرارداد امضا کند. آنخل دی ماریا و فیلیپه کوتینیو جزو گزینه های مهم کاتالانی ها جهت تقویت تیم بودند ولی نتوانستند هیچ یک از این دو بازیکن را به خدمت خود در آورند.

لیورپول و پاری‌سن‌ژرمن، بارسلونا را بازی دادند

آبی اناری ها تا آخرین دقایق دیروز تلاش داشتند با دی ماریا قرارداد امضا کنند ولی دو کلوب با هم به توافق نرسیدند. پاری سن ژرمن به خوبی توانست در این تابستان بارسلونا را بازی بدهد. تیم کاتالانی ابتدا قصد داشت با مارکو وارتی قرارداد امضا کنند ولی تیم فرانسوی با این عنوان مخالفت کرد و در برابر توانست نیمار را از چنگ بارسلونا در بیاورد. این کلوب بند آزادسازی (۲۲۲ میلیون یورو) مهاجم برزیلی را پرداخت و باعث شد نیمار گران ترین بازیکن دنیا شود.

در این شرایط آبی اناری ها به وجود یک بازیکن سطح اول نیاز پیدا کردند. مسی خواستار حضور دی ماریا در اسپانیا شد ولی PSG با وجود این که به هافبک آرژانتینی نیاز نداشت اجازه نداد این انتقال انجام پذیرد.

باشگاه‌های انگلیسی و فرانسوی، بارسلونا را جهت امضای قرارداد با بازیکنان مد نظرش بازی دادند. 

گزینه دیگر بارسلونا جهت جایگزینی نیمار، کوتینیو بود. آبی اناری ها جهت امضا قرارداد با این بازیکن برزیلی پیشنهادهای مختلفی به لیورپول دادند. کوتینیو نیز علاقمند به حضور در بارسلونا بود. حتی نام او به علت ضرب دیدگی جهت مدتی در فهرست لیورپول قرار نداشت ولی او جهت تیم ملی برزیل بازی کرد و به نظر می رسید در نهایت به بارسلونا خواهد پیوست. نیمار نیز به او توصیه کرد به بارسلونا نرود. از طرفی با وجود پیشنهاد ۱۸۰ میلیونی آبی اناری ها، کلوب انگلیسی حاضر نشد به تماس های تیم اسپانیایی پاسخ بدهد.

هیچ تیمی حاضر نشد به بارسلونا بازیکن خود را بفروشد و تیم کاتالانی تابستان مضحکی را به آخر رساند. این کلوب تنها توانست با دئولوفئو، سمدو، پائولینیو و عثمان دمبله قرارداد امضا کند.

واژه های کلیدی: بازیکن | قرارداد | لیورپول | بازیکنان | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs