نازک – لاغر زندگی ممنوع انتقام اسیدپاشی

نازک – لاغر: زندگی ممنوع انتقام اسیدپاشی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ایران، ترکیه، آذربایجان و گرجستان نشست چهارجانبه برگزار می‌کنند / ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما می‌توانیم همکاری‌های متعددی در حوزه انرژی و ترانزیت به صورت چهار جانبه با گرجستان داشته باشیم. این نخستین بار است که گرجستان نیز

ایران، ترکیه، آذربایجان و گرجستان نشست چهارجانبه برگزار می‌کنند / ظریف

ظریف : ایران، ترکیه، آذربایجان و گرجستان نشست چهارجانبه برگزار می کنند

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما می توانیم همکاری های متعددی در حوزه انرژی و ترانزیت به صورت چهار جانبه با گرجستان داشته باشیم. این نخستین بار است که گرجستان نیز به مجموعه جمهوری اسلامی ایران، ترکیه و آذربایجان پیوسته هست.

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف در بدو ورود به باکو، اظهار کرد: قصد داریم با رییس جمهور آذربایجان گفت وگو کنیم، همکاری های بسیار خوبی دو کشور در حوزه های متفاوت دارند. همچنین نخستین جلسه چهار جانبه ما با آذربایجان، ترکیه و گرجستان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه گفت: ما قبلا با آذربایجان و ترکیه جلسه سه جانبه داشته ایم و چندین جلسه سه جانبه تشکیل شد و این نخستین بار است که گرجستان نیز به این مجموعه می پیوندد. ما همکاری های متعددی در حوزه انرژی و ترانزیت به صورت چهار جانبه با گرجستان می توانیم داشته باشیم همان طور که همکاری های دو جانبه خوبی با گرجستان نیز داشتیم. این گونه همکاری های چند جانبه اقدام مهمی است که هم در جهت سیاست های جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران جهت داشتن یک منطقه نیرومند است و هم در جهت توسعه اقتصادی منطقه و همچنین همکاری گسترده تر در سطح منطقه ای.

ایران، ترکیه، آذربایجان و گرجستان نشست چهارجانبه برگزار می‌کنند / ظریف

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | همکاری | گرجستان | آذربایجان | آذربایجان | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs