نازک – لاغر زندگی ممنوع انتقام اسیدپاشی

نازک – لاغر: زندگی ممنوع انتقام اسیدپاشی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم/ برجام مشمول بر نیر

کنفرانس مطبوعاتی روسای جمهوری آمریکا و روسیه بعد از دیدار مهم این دو و هیأت‌های همراهشان با یکدیگر در هلسینکی برگزار شد.

باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم/ برجام مشمول بر نیر

ترامپ: باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم/ پوتین: برجام مشمول بر نیرومند ترین تدابیر نظارتی است

عبارات مهم : ایران

کنفرانس مطبوعاتی روسای جمهوری آمریکا و روسیه بعد از دیدار مهم این دو و هیأت های همراهشان با یکدیگر در هلسینکی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، ولادیمیر پوتین در این کنفرانس مطبوعاتی از عوض کردن در ماهیت چالش های پیش روی آمریکا و روسیه در دنیا امروز سخن گفت و تأکید کرد، آمریکا و روسیه به عنوان قدرت های بزرگ در قبال امنیت بین المللی مسئول هستند.

باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم/ برجام مشمول بر نیر

وی بر اهمیت همکاری های میان روسیه و آمریکا نیز تأکید کرد و گفت که دو کشور منافع یکسان بسیاری دارند.

پوتین اظهار کرد: روسیه و آمریکا می توانند نقش رهبری را در سوریه عهده دار شده است و باعث ایجاد صلح در این کشور شوند.

کنفرانس مطبوعاتی روسای جمهوری آمریکا و روسیه بعد از دیدار مهم این دو و هیأت‌های همراهشان با یکدیگر در هلسینکی برگزار شد.

او همچنین به نقش شخص ترامپ در پیشبرد مذاکرات با کره شمالی و حل بحران تسلیحات هسته ای این کشور اشاره کرد.

به گفته رییس جمهوری روسیه، عنوان برجام و خروج آمریکا از این توافق از جمله دیگر مواردی بوده که دو طرف راجع به آن گفت وگو کرده اند. پوتین در ادامه تصریح کرد، کشور عزیزمان ایران کشوری است که برنامه هسته ای آن تحت نظارت شدید آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار دارد.

وی دیدارش با ترامپ را گامی بسیار مهم قلمداد کرد ولی در عین حال گفت که دو طرف همچنان بر سر پرسشها متعددی اختلاف نظر دارند.

باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم/ برجام مشمول بر نیر

در همین حال، ترامپ در شروع اظهاراتش ضمن تقدیر از فنلاند به خاطر میزبانی این نشست، با اشاره به اهمیت دیپلماسی در سیاست آمریکا گفت، مذاکرات بافایده جهت آمریکا و روسیه و سراسر دنیا خوب است.

رییس جمهوری آمریکا خاطرنشان کرد: در جریان مذاکرات امروزم با پوتین با او راجع به عنوان مداخله در انتخابات آمریکا صحبت کردم.

کنفرانس مطبوعاتی روسای جمهوری آمریکا و روسیه بعد از دیدار مهم این دو و هیأت‌های همراهشان با یکدیگر در هلسینکی برگزار شد.

وی از توافق میان دو کشور در جهت استمرار همکاری های امنیتی خبر داد.

ترامپ همچنین اظهار کرد که با پوتین راجع به اعمال فشار علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت جلوگیری از بلندپروازی های هسته ای و فعالیت های منطقه ای کشور عزیزمان ایران صحبت کرده است.

باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم/ برجام مشمول بر نیر

در ادامه این جلسه، ترامپ در پاسخ به پرسش خبرنگاری راجع به این که پیش تر پوتین را «رقیب» خوانده بود، گفت: پوتین یک رقیب است و این واژه یک تمجید محسوب می شود.

وی در بخش دیگری اظهار کرد: هر دو کشور مسئول اوضاع فعلی روابط دوجانبه هستند. نشست این چنینی باید مدت ها پیش-حتی پیش از شروع ریاست جمهوری من- برگزار می شد. هر دو طرف اشتباهاتی را مرتکب شده است اند.

ترامپ اظهار کرد: رابطه ما با روسیه هیچ گاه تا این اندازه بد نبوده است ولی این اوضاع از چهار ساعت پیش عوض کردن کرد.

پوتین نیز در پاسخ به این که آیا باید بیانات روسیه را در خصوص عدم مداخله در انتخابات آمریکا باور کرد، خاطرنشان کرد: آیا فکر می کنید که ترامپ به من اعتماد کامل دارد یا بر عکس؟ ما نباید به اهداف کوتاه مدت متکی باشیم. ما در وقت انتخابات همدیگر را نمی شناسیم. ترامپ به عنوان کاندیدا راجع به اصلاح روابط با روسیه صحبت می کرد و روس ها طبیعتاً از این رویکرد استقبال می کردند.

وی در بخش دیگری از بیانات خود در همین زمینه ادامه داد: من علاقه داشتم که ترامپ در انتخابات پیروز شود لیکن او به دنبال اصلاح روابط با روسیه بود.

رییس جمهوری روسیه گفت: ترامپ قبلاً به عنوان تاجر به روسیه سفر کرده بود که در آن وقت من حتی نمی دانستم او در مسکو است.

رییس جمهوری آمریکا در این کنفرانس مطبوعاتی بر اهمیت همکاری با رژیم صهیونیستی تأکید کرد و گفت که واشنگتن و این رژیم نزدیک ترین روابط را با یکدیگر دارند.

در این کنفرانس مطبوعاتی رییس جمهوری روسیه توپ فوتبالی را به همتای آمریکایی خود داد که ترامپ این توپ را به سمت همسرش پرتاب کرد.

در ادامه خبرنگار خبرگزاری آسوشیتدپرس به گزارش های جامعه اطلاعاتی آمریکا در خصوص مداخله روسیه در انتخابات ایالات متحده اشاره کرد و در همین زمینه از ترامپ پرسش کرد که رییس جمهوری آمریکا در پاسخ این ادعا را بی اساس دانست.

پوتین نیز در پاسخ به پرسشی راجع به کریمه تصریح کرد: موضع ترامپ در مورد کریمه مشخص هست. به اعتقاد او، کریمه به طور غیرقانونی تصرف شده است هست. ما ولی نظر دیگری داریم و معتقدیم جهت الحاق کریمه همه پرسی برگزار شده است و از این رو، جهت ما این پرونده بسته شده است است.

دیدار مهم دوجانبه روسای جمهوری آمریکا و روسیه در پایتخت فنلاند به آخر رسید. دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا بعد از آخر این نشست که حدود دو ساعت به طول انجامید، تصریح کرد که نشست دوجانبه «شروعی خوب» بوده هست. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، او در پاسخ به این که نشستش با پوتین در این دو ساعت چگونه بوده هست، اظهار کرد: فکر می کنم شروع خوبی هست؛ شروعی بسیار بسیار خوب جهت همه. ترامپ و پوتین به همراه دو مترجم تنها افرادی بودند که در این نشست حضور داشتند. بر اساس گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، بعد از این نشست، نشست دیگری برگزار شد که در آن علاوه بر روسای جمهوری، گروهی از مقام های ارشد دو طرف نیز حضور داشتند.

ترامپ: باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در نشست خبری یکسان با ولادیمر پوتین همتای روس خود در شهر هلسینکی فنلاند در ادعاهایی ضد ایرانی گفت: باید روی کشور عزیزمان ایران فشار وارد کنیم تا از جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران و کمپین خشونت این کشور در سرتاسر منطقه را متوقف کنیم.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت:نباید اجازه دهیم که کشور عزیزمان ایران از کمپین ضد تروریستی ما سواستفاده کند آیا که ما توانسته ایم داعش را ریشه کن کنیم.

به گزارش ایسنا، مقامات کشور عزیزمان ایران همواره با رد ادعاهای آمریکا و غرب بر صلح آمیز بودن برنامه هسته ای کشورمان تاکید کرده اند. به نظر می رسد ترامپ با طرح این ادعاها تلاش دارد حضور موثر کشور عزیزمان ایران در شکست دادن داعش در منطقه را تضعیف کرده و نقش آمریکا در شکل گیری این گروه تروریست و حمایتهای تسلیحاتی و از آنها را از اذهان پاک کند.

پوتین: برجام مشمول بر نیرومند ترین تدابیر نظارتی است

ولادمیر پوتین مدیر جمهور روسیه بعد از نخستین اجلاس رسمی خود با دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود روز دوشنبه در هلسینکی فنلاند طی یک نشست خبری یکسان گفت: با ترامپ در مورد عقب نشینی از برجام صحبت کرده ام.

وی افزود: یاد آور شده است ام که برجام دارای نیرومند ترین تدابیر نظارتی است.

به گزارش ایسنا ترامپ نیز در این نشست در ادامه ادعاهای ضد ایرانی خود گفت: باید روی کشور عزیزمان ایران فشار وارد کنیم تا از جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران و کمپین خشونت این کشور در سرتاسر منطقه را متوقف کنیم.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت:نباید اجازه دهیم که کشور عزیزمان ایران از کمپین ضد تروریستی ما سوءاستفاده کند آیا که ما توانسته ایم داعش را ریشه کن کنیم.

این در حالی است که ولادمیر پوتین در دیدار با علی اکبر ولایتی، مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری در مسکو به کشور عزیزمان ایران وعده داده است تا 50 میلیارد دلار در بخش انرژی کشور عزیزمان ایران با توجه به خروج شرکت های اروپایی در پی تحریم های آمریکا سرمایه گذاری کند.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | پوتین | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری

باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم/ برجام مشمول بر نیر

باید جاه طلبی های هسته ای کشور عزیزمان ایران را متوقف کنیم/ برجام مشمول بر نیر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs